Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

2014 Bellona Köşe Koltuk Modelleri

SPONSORLAR
-----------------------------------


2014 Bellona Köşe Koltuk Modelleri artık günümüzde en iyi şekilde tasarlanmakta ve hazırlanmakta olduğu için sizlere kalite yönüyle hizmet vermektedir. Bu nedenle hizmetlerinde kesinlikle kaliteyi ön plana çıkartan firma artık yıllarında vermiş olduğu güvenle birlikte sizlere eşlik etmektedir. Her geçen gün yeni bir dekorasyon ve dizayn tasarımını tasarlayıp müşterilerinin görüşlerine sunan firma şimdi de koltuk modelleriyle ön plana çıkmaktadır.

2014 Bellona Köşe Koltuk Modelleri yeni yılında girmesiyle birlikte artık firmanın mağazalarında yerini almaktadır. Aradığınız tüm renkleri ve dekoratifliği özenle tasarlanarak hazırlanmış bir durumdadır. Bu nedenle bizlerde sizlere yukarıdaki resimlerden görmüş olduğunuz gibi farklı koltuk modellerini incelemeniz için resimlerini yayınlıyoruz. Sizlerin istek ve önerileri bizlerin olduğu gibi firmanın da en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Bellona 2014 köşe takımları ile evlerdeki köşeler şenlenmeye başlayacaktır…

Farklı renk ve modelleri ile müşterilerin beğenisine sunulan bellona 2014 köşe takımı modelleri son derece rahat ve zarif görünmektedir. Siyahın ve beyazın hakim olacağı köşe takımı tercih edilirse farklı bir renk uyumu yakalanıp isminden söz ettirebilecekken, morlar- yeşiller- sarılar tercih edilecek olursa da odalarda bahar havası yaşanacaktır.

Köşe takımı seven ev sakinleri, genellikle rahatına düşkün ve modern çizgilerin takipçisi kişilerdir. Bu beğeniye kulak veren bellona mobilya 2014 dekorasyon için kolları sıvamış ve ortaya şahane ürünler çıkarmıştır. Bellona 2014 köşe takımlarına bakmadan bu seçimlerin yapılması doğru olmayacaktır!
 


 
bellona-bolivya-kose-takimi
 

Bolivya Köşe Takımı

 
Sütlü kahveye ne dersiniz ?? Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Köşe Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.
 


 
bellona-karla-s-kose-takimi
 

Karla S Köşe Takımı

 
Keyif için ideal.. Köşe takımlarına ayrı bir yorum katan Karla Köşe Takımı, rahatına düşkün olanların keyfini perçinliyor. Evlerin yeni gözdesi Karla Köşe Takımı ile ev hayatını bütün konforuyla yaşayacaksınız.
 


 
bellona-kolin-kose-takimi
 

Kolin Köşe Takımı

 
Evlere yeni bir doku… Renklerindeki yumuşaklık ve fonksiyonelliği ile her eve yeni bir hava katan Kolin Takım, deri detayları ile de evlerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.
 


 
bellona-lavida-kose-takimi
 

Lavida Köşe Takımı

 
Beyazın tazeliğini yaşayacaksınız Her eve uyum sağlayan bu yeni takım ile beyazın tazeliğini yaşarken renklerin uyumuna adapte olacaksınız.
 


 
bellona-lavida-s-kose-takimi
 

Lavida S Köşe Takımı

 
Evinize yeni bir dokunuş! Kahve deri fitilleri ile detaydan gelen şıklığı evlere taşıyan takım, şık ve iddialı bir duruş sergiliyor.
 


 
bellona-levante-kose-takimi
 

Levante Köşe Takımı

 
Çiçekler sundum sana! Bahar gibi capcanlı, çiçekli ve renkli kumaşı, spor çizgisi, yatak olabilme fonksiyonuyla, Levante Köşe Takımı hayal kadar güzel.
 


 
bellona-luna-kose-takimi
 

Luna Köşe Takımı

 
Yumuşak bir dokunuş Sütlü kahvenin soft hazzını veren Luna Köşe Takımı, rengi, detayları ve yumuşak dokusu ile her evin konfor ihtiyacını karşılıyor.
 


 
bellona-modena-kose-takimi
 

Modena Köşe Takımı

 
İki renk şıklık… Yatak ve sandık olabilme özelliklerine sahip Modena Köşe Takımı, L oturma düzeniyle size daha fazla rahat alan imkânı sunuyor. Kahve ve beyaz kombinasyonunun hakim olduğu takımda uyum ve görsellik ön planda.
 


 
bellona-moon-kose-takimi
 

Moon Köşe Takımı

 
Daha fazla hareket özgürlüğü… Yumuşacık kumaşı ve renkleriyle sade bir tasarıma sahip Moon Koltuk Takımı, “Zero Wall” özelliği sayesinde, duvara sıfır yanaştırılıp, öne çekmeden, olduğu yerde açılabiliyor ve evlerde konuklar için ekstra yatak ihtiyacını karşılıyor.
 


 
bellona-senfoni-kose-takimi
 

Senfoni Köşe Takımı

 
Çok yönlü bir güzellik… Köşesinde öyle sessizce durduğunu zannetmeyin. Öyle çok mahareti var ki şaşırırsınız. Led aydınlatmalı, tek ya da çift yan sehpa alternatiflerinden tutun da yatak olabilme özelliğine kadar pek çok yönden evinizde olması keyif verir.
 


 
Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde Bellona Yamek Odası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir…
 

Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Bellona yemek odası modelleri, Bellona Mobilya ve Bellona yemek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

Siyah Deri Oturma Grubu Modelleri

Siyah Deri Oturma Grubu Modelleri

Oturma grupları, iç ve dış mekân dekorasyonlarında en sık kullanılan mobilyalar arasında yer almaktadır. Yapılan...

Yüklük Modelleri

Yüklük Modelleri

Evlerde bulunan fazla eşyalar için kullanılan ve hayat kurtarır nitelikte olan yüklükler için birçok model...

Beyaz Koltuk Takımı Modelleri

Beyaz Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı bir evin özellikle oturma grubunun önemli bir parçasıdır. Yeni evlenen çiftlerin pek çoğu...

Enza Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Enza Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Evlerimizin şık görünmesi bizim için oldukça önemlidir. Bunun için birçok farklı dekorasyon fikri dener ve...

Altın Yaldızlı Koltuk Takımı Modelleri

Altın Yaldızlı Koltuk Takımı Modelleri

Evimiz, bizim sığınma, korunma, barınma, ailemizle mutlu mesut yaşama yerimizdir. Evimizde huzur bulur, dinlenir, güzel...

Yukarı
Devamını oku:
enza-mobilya-visage-tv-unitesi
2014 Enza Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

Enza mobilya, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni model TV üniteleri ile mekânlara şıklık getiren ünlü mobilya markasının 2014 koleksiyonları görülmeye...

Kapat
| DMCA.com Protection Status | | |
Bumerang - Yazarkafe